Poznaj

Jak pracuję

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, zaczynając od rozmowy o sytuacji Twojej firmy i o aktualnych potrzebach. Bo te potrzeby są często zupełnie inne, kiedy zakładasz działalność lub organizację pozarządową, a inne, gdy funkcjonujesz na rynku już jakiś czas, prowadzisz jednoosobową, małą firmę, średnie lub duże przedsiębiorstwo.

Najważniejsze jednak jest to, kim są osoby, z którymi się komunikujesz, kim są Twoi klienci. Dopiero po poznaniu się ustalimy jaka forma współpracy jest optymalna i jaki powinien być jej zakres, żeby wyniki były zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

...

Zobacz

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli Twoje dotychczasowe działania były intuicyjne lub nie przynosiły spodziewanych efektów warto na początku współpracy przyjrzeć się im i sprawdzić powody ich niedostatecznej skuteczności.

Unikniesz popełniania kolejnych błędów i dowiesz się, jak poprawić dotychczasowe wyniki.


Zobacz, co zyskasz zlecając wykonanie audytu działań marketingowych:

Większość marek nie wyróżnia się dostatecznie na tle konkurencji lub nie komunikuje swoich przewag wystarczająco czytelnie. W efekcie klienci nie zwracają na nie uwagi lub ich nie zapamiętują. Budując strategię komunikacji marki uwypuklimy to, co naprawdę ważne dla Twoich klientów, w czym Twoja marka jest inna lub lepsza od konkurencji, by potem móc te aspekty w ciekawy i skuteczny sposób przekazać w całej komunikacji.


Zobacz, na czym polega budowanie strategii komunikacji marki i jakie korzyści wynikają z jej optymalnego pozycjonowania

Kontakt pomiędzy marką a klientem nie ogranicza się do reklamy, ani do użytkowania produktu czy korzystania z usługi. Na ocenę marki i lojalność wobec niej ma wpływ wszystko – cała komunikacja marki, obsługa klienta, miejsce i sposób sprzedaży, cena, opinie innych klientów itd. Zadbanie o pozytywne doświadczenie Twojego klienta na całej ścieżce zakupowej będzie miało realny wpływ na zwiększenie jego lojalności i podniesienie skuteczności sprzedaży.


Zobacz, w jaki sposób zaprojektować pozytywne doświadczenia klientów na każdym etapie ich kontaktu z marką:

Często bywa tak, że zmiany konieczne dla podniesienia skuteczność działań marketingowych są na tyle szerokie, że trzeba je wprowadzać etapami. Twój zespół może potrzebować przy tym wsparcia. Idealnym rozwiązaniem są w tej sytuacji konsultacje marketingowe, podczas których na bieżąco omawiamy aktualne wyzwania. Masz wtedy komfort korzystania z mojej wiedzy i doświadczenia wtedy, gdy są Ci potrzebne.


Klienci