Tym, co napędza mnie do działania, jest poczucie, że biorę udział w tworzeniu czegoś ważnego, co pomaga ludziom osiągać szczęście. Składa się na to dobre samopoczucie we wszystkich obszarach życia – osobistym, rodzinnym, zawodowym. Nie wystarczy zaopiekować się jednym z nich, wszystkie wymagają uwagi. Dlatego razem z przyjaciółką postanowiłyśmy założyć fundację, która ma na celu pomagać w rozwoju w każdym z tych obszarów, z pomocą wykładów, warsztatów, spotkań.

Jeśli jesteś na mojej stronie internetowej, to prawdopodobnie potrzebujesz pomocy w obszarze zawodowym. Być może chcesz dokonać dużych zmian, ale jesteś na początku drogi – dopiero zaczynasz myśleć o zmianie pracy lub założeniu firmy, która pozwoli Ci spełnić marzenia. Nie do końca wiesz co zrobić, jak zaplanować działania, stworzyć markę. Może w tej chwili budżet nie pozwala Ci skorzystać pomocy stratega. Jeśli tak jest, mam dla Ciebie rozwiązanie.

Wejdź na stronę Fundacji Edukacyjno-Rozwojowej Zielone Pojęcie. Poznaj nas lepiej. Potem skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach, a my postaramy się pomóc, dostosowując tę pomoc do konkretnej sytuacji.

Warto pomóc szczęściu, pamiętaj o tym ?

Klienci