Poznaj

Zmiana perspektywy zmienia wszystko

...

Pierwszą strategię komunikacji marki zaprojektowałam zupełnie intuicyjnie, a patrząc z perspektywy lat również z niewielką „twardą” wiedzą marketingową. Ta strategia była dobra – może nie bardzo dobra, ale naprawdę dobra.

Poczułam ogromną satysfakcję, ale także chęć, by dowiedzieć się jak to wszystko działa w szczegółach, jak się łączy, gdzie są ważne zależności, co z czego wynika? Wtedy zaczęłam się naprawdę solidnie uczyć marketingu i psychologii konsumenta. Ukończyłam studia podyplomowe „Strategiczna komunikacja marki” na AGH, przeczytałam setki książek, przesłuchałam wiele wykładów. Przekonałam się w praktyce, że ważne jest to, co klient czuje i czego doświadcza, a nie tylko to, co „marka” mówi. Zmiana perspektywy zmienia wszystko.

Mimo wielu lat pracy w zawodzie stratega nieustannie się uczę, ale tym, co już wiem, bardzo chętnie się dzielę – ze studentami i słuchaczami, prowadząc szkolenia dotyczące budowania marek i projektowania pozytywnych doświadczeń ich klientów i z moimi klientami, z którymi współpracuję pomagając im tworzyć długoterminową, skuteczną komunikację marketingową.

Będzie mi miło, jeśli dołączysz do którejś z tych grup.

Katarzyna Wojciechowska

Klienci