Katarzyna Wojciechowska - książka

Dlaczego zajmuję się marketingiem doświadczeń?

Marketing doświadczeń to nie to samo co marketing sensoryczny czy udział w evencie organizowanym przez markę. To zwrócenie ogromnej uwagi na wszystkie emocje i doznania klienta na każdym etapie jego kontaktu z marką– od zbudowania świadomości po zakup i polecanie jej kolejnym osobom. Pozytywne emocje i zaspokajanie potrzeb – szczególnie tych związanych z wartościami jakimi kieruje się Twój klient – w każdym punkcie styku znacznie podnoszą prawdopodobieństwo, że (wielokrotnie) skorzysta on z Twojej oferty.

...
Shape

Książka o marketingu doświadczeń

"Customer Experience Management. Moc pozytywnych doświadczeń na ścieżce twojego klienta"

Zdarzają się na świecie marketingowi geniusze, intuicyjnie budujący niezwykle skuteczne strategie interakcji z klientami. Większość z nas potrzebuje jednak dokładnych wskazówek i narzędzi, by móc w pełni świadomie zaprojektować pozytywne doświadczenie swoich klientów na każdym etapie ich kontaktu z marką. Dobra wiadomość: ta książka zawiera te informacje i daje dostęp do odpowiednich narzędzi – krok po kroku prowadząc Cię przez cały proces projektowania. Zła: by je skutecznie wykorzystać trzeba będzie zainwestować czas i energię 😉 I jeszcze jedna dobra (nie możemy zakończyć na złej – zgadnij, dlaczego?): projektowanie doświadczeń to naprawdę świetna zabawa i możliwość zrozumienia wielu mechanizmów, jakie mają wpływ na wyniki Twojej firmy.

Jeśli więc chcesz zrozumieć lepiej, co leży u podstaw doświadczeń Twoich klientów i w sposób planowy, skutecznie uporządkować te procesy w swojej firmie – ta książka jest dla Ciebie!

Książka dostępna będzie w sprzedaży na początku 2020 roku.

Kup książkę

Publikacje

Klienci